Kurumsal

Kurumsal

Firmamızın kurucuları HÜSEYİN ZINGIL,MEHMET ZINGIL,AKIN ZINGIL kardeşlerin 30 yıllık ilaçlama makineleri üretim tecrübelerini 1998 yılından bu yana Agrotek markasıyla sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana TSE standartlarında tarımsal ilaçlama makineleri üreten firmanın amacı, ekonomik ve arızasız çalışabilen ürünler üretmektir. Bunu takip eden yıllarda ki en büyük isteği, biraz daha genişlemek, biraz daha büyümek olmuştur. Amacına ulaştığını da yurt içi ve yurt dışındaki 8000'den fazla ürünüyle kanıtlamıştır.

Orijinal yedek parça satışı ve servis faaliyetini ile satış sonrası da hizmeti yürüttüğü Agrotek İlaçlama Makineleri Ve Tarım Teknolojileri İthalat İhracat Zirai Ürünler Sanayi Tic. Ltd. Şti. adı ile kurduğu şirketinde hayata geçirmiş, buna paralel olarak da firmasının, kurumsallaşma da ki gelişimini hızlandırmıştır.

Ülkemizde Tarım İlaçlama Makineleri sektörünün büyüyen iş hacmi ve gelişim trendi, Sayın Hüseyin Zıngıl, Sayın Mehmet Zıngıl, Sayın Akın Zıngıl kardeşlerin, ihtisas sahibi olduğu Tarım İlaçlama Makineleri sektörünün etkin kurumu olmaya itmiş ve firmasının Kurumsallaşma içine germesi için de ilk adımını atmasını sağlamıştır.

Misyonumuz

Agrotek İlaçlama Makineleri Ve Tarım Teknolojileri İthalat İhracat Zirai Ürünler Sanayi Tic. Ltd. üst yönetimi ve tüm çalışanları ile birlikte, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını sahip olduğu kurumsal ve toplumsal sorumluluk anlayışı çerçevesinde, ulusal ve evrensel yasa, norm ve kurallara, meslek ahlakı ve etik değerlere bağlı kalarak, “Her seferinde, tam, eksiksiz ve beklentilerini aşacak şekilde, doğru ve zamanında, tarafsızlık ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak karşılamayı amaçlar.15.11.1998 KURULUŞ

Vizyonumuz

Dünya'daki küresel gelişmelere paralel olarak şirketimizin, sürekli ve sağlıklı olarak büyümesini sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmak sureti ile sektöründeki konumlanmasını ve marka değerini güçlendirerek, sektöründe lider ve örnek şirket olmaktır.